Terapia indywidualna

Terapia manualna jest gałęzią fizjoterapii, w której diagnoza i leczenie odbywa się za pomocą rąk terapeuty. Ma za zadanie zidentyfikować i problem w ciele pacjenta i pomóc w powrocie do stanu prawidłowego.

Cennik:

Terapia indywidualna: 30min – 50 pln 50min - 70 pln

O zabiegu:

W gabinecie Medbas stosujemy nowoczesne metody i strategie leczenia. Dokładamy wszelkich starań oraz podnosimy nasze kwalifikacje na kursach doszkalających, by jak najefektywniej pomóc pacjentowi.

Wykorzystujemy, między innymi, nowoczesną metodę manipulacji powięzi wg L. Stecco. Na podstawie szczegółowego wywiadu oraz badania, terapeuta przechodzi do opracowania ściśle określonych punktów na ciele pacjenta, nierzadko, w oddaleniu od aktualnego problemu. Prowadzi to do przywrócenia prawidłowej ruchomości w tkance łącznej, a w konsekwencji do natychmiastowego zmniejszenia dolegliwości bólowych i zwiększenia zakresu ruchów w stawie.

Diagnozujemy i leczymy pacjenta, poszukując przyczyny problemu, a nie pracując na objawach. W związku z tym prosimy o rozebranie się do bielizny, w celu przeprowadzenia szczegółowej analizy.

Terapię indywidualną wykonujemy 1-2 razy w tygodniu.

Adres:

ul. Konstantynowska 53
94-303 Łódź
I piętro


biuro@medbas.pl

575 775 144

Dojazd i parking:

Tramwaj: 9, 43 – przystanek Konstantynowska – Krańcowa (ok. 200m)

Autobus: 76 – przystanek Krzemieniecka – Konstantynowska (ok. 500m)

Przed gabinetem znajduje się duży, bezpłatny parking dla pacjentów.

Informacje:

Wizyty odbywają się po wcześniejszym ustaleniu terminu. Podczas pracy z pacjentem nie odbieramy telefonu, oddzwonimy niezwłocznie po skończonej terapii. Jeśli nie możesz dotrzeć na zabieg, prosimy o informację telefoniczną.

Płatność tylko gotówką.