Terapia blizn

Mobilizacja blizny ma na celu zwiększyć jej elastyczność, przywracając prawidłowe funkcjonowanie tkanek. Bardzo często pod wpływem terapii blizna staje się mniej widoczna, bledsza, nie wystaje poza poziom skóry.

Cennik:

Terapia blizn: 30min – 50 pln
Mobilizacja + kinesiotaping blizny:                 60 pln

O zabiegu:

Blizna, z punktu widzenia fizjoterapeuty, jest istotnym elementem ograniczającym prawidłowe funkcjonowanie tkanek. Dla pacjenta, dająca nieprzyjemne dolegliwości o typie ciągnięcia, swędzenia, kłucia. To, co widzimy na skórze, jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Należy pamiętać, że każda blizna jest także zmianą w tkankach podskórnych, przez co ogranicza ich prawidłowe funkcjonowanie. Może powodować bóle, uczucie sztywności, zaburzać drenaż. Niekiedy staje się przerośnięta, o zmienionym kolorze, rzucająca się w oczy.

Terapii możemy poddawać minimum 6-cio tygodniowe blizny. Górnej granicy nie ma, gdyż nawet stare blizny bardzo dobrze poddają się zabiegom.

Zastosowani kinesiotapingu po mobilizacji znacznie zwiększa efektywność terapii.

Adres:

ul. Konstantynowska 53
94-303 Łódź
I piętro


biuro@medbas.pl

575 775 144

Dojazd i parking:

Tramwaj: 9, 43 – przystanek Konstantynowska – Krańcowa (ok. 200m)

Autobus: 76 – przystanek Krzemieniecka – Konstantynowska (ok. 500m)

Przed gabinetem znajduje się duży, bezpłatny parking dla pacjentów.

Informacje:

Wizyty odbywają się po wcześniejszym ustaleniu terminu. Podczas pracy z pacjentem nie odbieramy telefonu, oddzwonimy niezwłocznie po skończonej terapii. Jeśli nie możesz dotrzeć na zabieg, prosimy o informację telefoniczną.

Płatność tylko gotówką.